Odpowiednio zorganizowany magazyn pozwala na uzyskanie bezpiecznej, nowoczesnej i optymalnej, pod kątem łańcucha dostawa-przechowywanie-odprawa, przestrzeni. Nasza firma oferuje profesjonalny demontaż regałów metalowych. Chcesz zmienić budynek? Potrzebujesz przetransportować swoje konstrukcje do nowej przestrzeni magazynowej? Zorganizujmy bezpieczne i terminowe przenoszenie!

Zmiana lokalizacji magazynu

Zapewniamy przenoszenie regałów magazynowych, tak aby nasi Klienci możliwie w, jak najmniejszym stopniu odczuli zmianę lokalizacji. Naszym zadaniem jest szybkie, bezproblemowe i bezpieczne transportowanie konstrukcji do nowej przestrzeni. W tym celu prowadzimy szczegółowe konsultacje z naszymi Klientami, tak aby wypracować harmonogram, który w najmniejszym stopniu wpłynąłby na łańcuch odbiorów i nadań.

Zawsze opracowujemy szczegółowy plan, który zawiera takie etapy jak demontaż, załadunek, transport oraz montaż.

Nasz zespół tworzą doświadczeni montaży, który niejedną konstrukcję metalową skręcili. Dodatkowo z chęcią podejmujemy się również mniej standardowych zleceń. Dobry plan, świetne narzędzia i doświadczanie pozwalają nam na profesjonalny demontaż regałów metalowych różnego rodzaju, w sposób bezpieczny, sprawny i nienaruszający konstrukcji.

Przenoszenie regałów magazynowych z BMATIC

Dysponujemy odpowiednimi sprzętami, które umożliwiają nam przenoszenie metalowych konstrukcji magazynowych do nowej lokalizacji wskazanej przez Klienta. Oferujemy kompleksowy demontaż konstrukcji. Jesteśmy w stanie określić również zalecane zmiany (dostosowane do nowej przestrzeni) oraz wymagane naprawy – nasz szeroki wachlarz usług sprawi, że Twoja przestrzeń magazynowa będzie zorganizowana i zaplanowana od A do Z.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz umieszczony na naszej stronie! A jeśli chcesz lepiej poznać zespół BMATIC to zajrzyj do zakładki realizacje, gdzie pokazujemy nasze wcześniejsze zlecenia

Przenoszenie regałów magazynowych może być szybkie, kompleksowe i terminowe – wystarczy, że wybierzesz BMATIC! Działamy zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy Zachodniej!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.