Odpowiednie zaplecze logistyczne pozwala nam właściwie zarządzać łańcuchem dostaw i przepływem towarów. Właściwie zagospodarowana przestrzeń znacząca ułatwia takie działanie, dlatego też nasza firma oferuje montaż regałów wysokiego składowania, w tym także półkowych i paletowych. Zapewniamy, że zoptymalizujemy Twój magazyn, tak aby korzystanie z niego było bezpieczne, szybkie i bezproblemowe.

Montaż regałów

Magazynowanie towaru na tego typu elementów pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Co więcej, takowa konstrukcja znacząco ułatwia dostęp do poszukiwanych towarów, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Instalowane przez naszą firmę regały magazynowe, mogą być dopasowanego do różnego rodzaju budynku. Dodatkowo realizujemy systemy w 3 modelach: automatycznym, półautomatycznym oraz tradycyjnym.

Wykonane przez nas konstrukcje m.in. wysokiego składowania zostają tak rozmieszczone, aby ułatwić przejazd wózków załadunkowych i usprawnić łańcuch dostawa-przechowywanie-odprawa.

Instalacje systemów składowania dzielą się m.in. na regały półkowe, paletowe i wiele innych, dzięki czemu można jak najlepiej dopasować je do swoich potrzeb i przechowywanych na półkach lub w paletach towarów. Niemniej jednak istnieje wiele systemów, które na pewno dobierzemy względem Twoich oczekiwań.

Podczas instalacji przeznaczonej do wysokiego składowania, każdorazowo konsultujemy z Klientem jego potrzeby względem rozmieszczenia magazynowego, tak aby najefektowniej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Zorganizowana codzienność - montaż regałów magazynowych

Podczas naszej pracy wielką wagę przykładamy do stanu technicznego i odpowiedniego zabezpieczenia konstrukcji półkowych i paletowych. Montaż instalacji wysokiego składowania realizujemy tam, gdzie tego potrzebujesz. Wysokość kosztów ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodne czynniki takie jak przestrzeń do zagospodarowania. Świadczymy również usługi rozbudowy wcześniej przygotowanych obiektów, o dodatkowe konstrukcje dostosowane do przechowywania na paletach czy też półkach.

W przypadku pytań dotyczących montażu serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.