Eksploatacja urządzeń i konstrukcji sprawia, że niszczeją, dzieje się tak na każdym polu, nie inaczej jest z systemami magazynowymi. Nasza firma oferuje kompleksowy serwis regałów. Odpowiednia naprawa i cykliczne przeglądy techniczne pozwalają znacząco wydłużyć żywotność tych konstrukcji i zniwelować ewentualne szkody.

Naprawa regałów magazynowych

Uszkodzone elementy takie jak słupki, połączenia śrubowe, czy też belki można wymienić lub naprawić za pomocą różnych metod np. ROS (prostowanie za pomocą ciśnienia hydraulicznego). Oczywiście początkowo oceniamy również stan konstrukcji i proponujemy indywidualnie dopasowany serwis regałów magazynowych, względem uszkodzeń technicznych.

Oferowany przez nas serwis pozwoli Ci wybrać najbardziej opłacalne rozwiązanie, które pozwoli na utrzymaniu funkcjonalności i bezpieczeństwa konstrukcji do składowania towarów. Pamiętaj, że uszkodzenia są różne (zazwyczaj podczas przeglądu eksperckiego dzieli się je na 3 obszary: zielony, żółty i czerwony), niemniej jednak, jeśli zauważysz jakieś nieprawidłowości w pierwszej kolejności najlepiej odciążyć konstrukcję i poczekać na naszą ekspertyzę. Gwarantujemy, że naprawa regałów to nasza specjalność.

Przegląd techniczny regałów magazynowych

Nasza firma przeprowadza również okresowe przeglądy techniczne za pomocą odpowiednich narzędzi takich jak: poziomica laserowa, dalmierz laserowy oraz szczelinomierz. Klasyfikujemy ewentualne wady, zniszczenia i uszkodzenia. Oczywiście oferujemy również ich kompleksową naprawę lub montaż nowych konstrukcji – w zależności od potrzeb Klienta. Należy mieć na uwadze, że eksperckie działania tego typu są również wymagane przez Ministerstwo Gospodarki.

Postaw na BMATIC

Jeśli potrzebujesz kompleksowego serwisu lub przeglądu technicznego, zachęcamy do kontaktu. Mamy doświadczenie, pasję i odpowiednie narzędzia, dzięki którym zyskasz pewność, że Twój magazyn będzie odpowiednio dostosowany i bezpieczny, dla pracowników i składowanych towarów. Wybierz sprawdzony serwis - jeśli chcesz nas lepiej poznać zobacz nasze wcześniejsze realizacje i zacznijmy, wierzymy, że udaną, pracę.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.