Sprawdzanie stanu konstrukcji znajdujących się w halach i magazynach, zmniejsza ryzyko wypadków, zwiększa bezpieczeństwo pracowników oraz pozwala na niwelowanie kosztów — kontrola przeprowadzona w odpowiednim czasie pozwala szybko zareagować. Nasza firma oferuje m.in. przegląd okresowy regałów magazynowych. Sprawdzamy właściwy stan techniczny konstrukcji zgodnie z obowiązującą normą europejską PN-EN 15635.

Jak przebiega kontrola regałów magazynowych?

Działamy według określonego planu i po zakończonych pracach wystawiamy odpowiedni raport poświadczający przeprowadzenia przeglądu w tym informacje o stanie technicznym oraz ewentualne wymagania względem wymiany danych elementów instalacji.

Przegląd rozpoczynamy od ogólnego ocenienie stanu regałów magazynowych, w tym wszystkich parametrów oraz wymagań związanych m.in. z kompatybilnością wózków widłowych do danych konstrukcji i innych elementów przestrzeni, wpływających na instalację, a także prawidłowość tabliczki znamionowej.

Podczas okresowych kontroli sprawdzamy również, czy występujące tolerancje i deformacje regałów nie przekraczają określonych limitów. Oznaczamy również elementy, które są w złym stanie technicznym i muszą być wymienione. Działamy kompleksowo i naszą ofertę dostosowujemy do przestrzeni magazynowych naszych Klientów

Przegląd okresowy regałów magazynowych w BMATIC

Kontrola regałów magazynowych powinna być przeprowadzana przynajmniej raz w roku. Niemniej jednak w zależności od obiektu oraz wyposażenia, przeglądy okresowe mogą być częstsze. Podczas wykonywanej przez nas kontroli zweryfikujemy wszelkie niezbędne elementy i nie będziemy przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu zakładu

Okresowe przeglądy regałów magazynowych zostaną przeprowadzone w profesjonalny sposób przez wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów. Gwarantujemy kompleksową usługę, która pomoże uczynić magazyn bezpiecznym miejscem pracy. Oczywiście w przypadku pytań dotyczących kontroli okresowej konstrukcji bądź innych względem naszych usług, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.